Malé náklady na velký tisk

Proč u nás:

  • 1.Časová flexibilita - bigboard do druhého dne
  • 2.Špičková kvalita papíru i tisku za rozumnou cenu
  • 3.Možnost objednání instalace bigboardů u nás

Bigboardy

Bigboard je reklamní formát umístěný na veřejných a hodně frekventovaných místech, nejčastěji podél komunikací, tak aby přitáhl pozornost co největšího počtu lidí. Na velké ploše bývají umístěny jednoduché slogany spolu s výraznými obrazovými prvky. Bigboardy bývají umístěny zejména podél frekventovaných silnic a dálnic, dále na nádražích, poblíž velkých obchodních center, někdy bývají také připevněny na stěnách budov apod.


Polep bigboardu se provádí potištěnými papírovými pásy, nebo potištěnou samolepící fólií. Bigboardy se standardně vyrábí v několika formátech. Přesný rozměr bigboardu je potřeba znát již při tvorbě reklamní grafiky, před samotným tiskem bigboardu. Formáty outdoorové reklamy jsou stanoveny, ale jejich striktní dodržování není nutné. Jsme schopni připravit bigboard přesně podle Vašich přání.Základní rozměry bigboardů jsou 510x240cm.Grafické podklady se většinou připravují v měřítku 1:10, 300DPI (v základních rozměrech tedy 51x24cm.) Bigboardy jsou velmi silný prostředek, jak zaujmout potencionální klienty, při čekání či cestě v autě i pro kolemjdoucí. Je třeba připravit takový bigboard, který zaujme právě Vaši cílovou skupinu.


U bigboardu je nutné precizní provedení. Takto velký formát, který prezentuje Vaši společnost musí být bezchybný. Má za úkol upoutat pozornost co největší masy lidí, proto není prostor na nedostatky. Základem bigboardu je dobrý grafický návrh a ten nejkvalitnější tisk. Můžete se spolehnout, že odvedeme tu nejlepší práci.