Malé náklady na velký tisk

Proč u nás:

  • 1.Časová flexibilita - billboard do druhého dne
  • 2.Špičková kvalita papíru i tisku za rozumnou cenu
  • 3.Možnost zpracování grafického návrhu billboardu

Billboardy

Billboard je reklamní formát umístěný na veřejných a hodně frekventovaných místech, nejčastěji podél komunikací, tak aby přitáhl pozornost co největšího počtu lidí. Na velké ploše bývají umístěny jednoduché slogany spolu s výraznými obrazovými prvky. Billboardy bývají umístěny zejména podél frekventovaných silnic a dálnic, dále na nádražích, poblíž velkých obchodních center, někdy bývají také připevněny na stěnách budov apod.


Polep billboardu se provádí potištěnými papírovými pásy, nebo potištěnou samolepící fólií. Billboardy se standardně vyrábí v několika formátech. Přesný rozměr billboardu je potřeba znát již při tvorbě reklamní grafiky, před samotným tiskem billboardu. Formáty outdoorové reklamy jsou stanoveny, ale jejich striktní dodržování není nutné. Jsme schopni připravit billboard přesně podle Vašich přání.Základní rozměry billboardů jsou 510x240cm.Grafické podklady se většinou připravují v měřítku 1:10, 300DPI (v základních rozměrech tedy 51x24cm.)


Billboardy jsou velmi silný prostředek, jak zaujmout potencionální klienty, při čekání či cestě v autě i pro kolemjdoucí. Je třeba připravit takový billboard, který zaujme právě Vaši cílovou skupinu. U billboardu je nutné precizní provedení. Takto velký formát, který prezentuje Vaši společnost musí být bezchybný. Má za úkol upoutat pozornost co největší masy lidí, proto není prostor na nedostatky. Základem billboardu je dobrý grafický návrh a ten nejkvalitnější tisk. Můžete se spolehnout, že odvedeme tu nejlepší práci.